İntegra Elektrik Ltd. Şti.

 

Elektrik elektronik yapı donanımları üzerine uzmanlaşmış olan INTEGRA; danışmanlık, projelendirme, mühendislik ve uygulama aşamalarının tümünde ihtiyaç sahiplerine çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuştur. Günümüz teknolojisinin hediyesi akıllı binalar ve enerji yönetimi alanında da hizmet vermektedir.

 

Hedefi, uzmanı olduğu bu konulardaki bilgi ve tecrübesiyle, yurtiçinde ve yurtdışında en uygun çözümleri üretmek olan INTEGRA; standartları belgelenmiş, uluslararası çözüm ortakları ve üreticiler ile çalışmaktadır.

 

INTEGRA Elektrik Sertifikalı "Schneider Electric" Bina Yönetim Sistemi Entegratörüdür.

 

Tüm sistemlerin projelendirilmesi, mühendislik ve uygulamaları ile danışmanlık hizmetleri firmamıza bağlı sertifikalı ekipler tarafından yapılmaktadır. INTEGRA “ISO 9001:2000” Kalite Yönetim Sistemi ve “OHSAS 18001”  İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemi sertifikasyonuna sahiptir.

 

 2004 yılından bu yana ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümü, en uygun şartları sunmak yolunda başarıyla yürümekte olan INTEGRA; yurtiçinde ve yurtdışında kurulan irtibat ofisleri sayesinde iletişim, koordinasyon ve kontrol yeteneğini de hızla geliştirmiştir.

 

 Saygın referansları ile INTEGRA kısa süre içerisinde sektörün ve sizlerin güvenini kazanmanın haklı gururunu taşımaktadır.